Jak być w bliskości ze sobą i z innymi? Sobotnie warsztaty w Czułej Przestrzeni

Aż trudno uwierzyć ale już luty ! A w lutym, wiadomo, temat relacji. Walentynki, wszędzie czerwone serduszka, różyczki i misie z napisem I love u.

A my byśmy chcieli, właśnie być może przewrotnie, zwrócić Waszą uwagę na to co w środku, z głębi, niekomercyjne, czasami trudne. Skierować strumień światła w ciemne zakamarki waszych relacji. Tych romantycznych, ale też przyjacielskich i samemu ze sobą. A Wasze relacje z rodzicami ? A ich relacje między sobą, gdy byliście dziećmi ? A wasze relacje z rodzeństwem, z instytucjami, w autorytetami ? Dopiero to co wyciągnięte na powierzchnie, nazwane, doświadczone i przeżyte można zmienić.
Nie obiecamy Wam, że dzięki temu warsztatowi zmienicie swoje relacje ze wszystkimi ( pomimo, że będzie on intensywny!). Nie spłynie na was też nieodparte poczucie, że możecie wszystko i że amerykański sen relacji się ziści.
Ale możemy obiecać Wam dobrą, bezpieczną, czułą przestrzeń do badania, sprawdzania, dowiadywania się, doświadczania. Obiecujemy Wam nasze profesjonalne podejście, naszą uważność, wiedzę, mnóstwo ćwiczeń i nieoceniającą atmosferę. Obiecujemy nam nasze otwarte serca i umysły na was i wierzymy, że wasze otwarte serca i umysły mogą tworzyć trwałą zmianę w waszym życiu. Nie będzie ona natychmiastowa, ale będzie wynagradzać cały trud w nią włożony.

KONKRETY
17 LUTEGO w godzinach 10:00 – 17:00 na warszawskich Kabatach organizujemy warsztat O RELACJACH.
O tym jak budować, dbać dobre, wartościowe, wspierające relacje ze sobą i innymi.
* zaplanowana jest godzinna przerwa obiadowa *
KOSZT – 400 zł/osoba *


AGENDA (wszystkiego nie zdradzimy, ale uchylamy rąbka tajemnicy)
–> Porozmawiamy o JĘZYKACH MIŁOŚCI, o tym jak wyrażamy i chcemy by do nas kierowano miłość, uważność, bliskość.
–> Zbadamy nasz relacje i poznamy ZASADY UDANEGO ZWIĄZKU (wg. Gottmana). Popatrzymy też na zasady waszych związków (obecnych i przeszłych)
–> Poświęcimy czas na zobaczenie jakie TRUDNOŚCI KOMUNIKACYJNE najczęściej pojawiają się w waszym życiu. I jak to rozwiązać.
–> Ubierzemy w słowa POTRZEBY, CELE, MARZENIA ! a może nawet skusimy się na KOŁO ŻYCIA
–> Na koniec poćwiczymy WYRAŻANIE KOMPLEMENTÓW !
+ poprzeplatamy to teorią przywiązania Bowbly’ego


ŻEBY SKUTECZNIE ZAREZERWOWAĆ SOBIE MIEJSCE prosimy o maila na adres kontakt@czulaprzestrzen.pl z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu I DOŁĄCZONYM POTWIERDZENIEM PRZELEWU
Dane do przelewu :
Poradnia Czuła Przestrzeń
82 1050 1054 1000 0097 3575 1597
Wańkowicza 2/189 02-796 Warszawa
__________________________________________________

*jeśli zdecydujecie się przyjść w parze (z przyjaciółką, mężem, partnerką itd) wtedy koszt wynosi – 350 zł/osoba

jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości to pisz na skrzynkę Poradni Czuła Przestrzeń – priv lub mail kontakt@czulaprzestrzen.pl

prowadzące : Marta Krzysztoń i Magda Dmitruk

Magda Dmitruk – psycholog (studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego). W ramach praktyk odbyła staż w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, prowadzonym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Przez pierwsze lata pracy zawodowej głównym obszarem działania było wsparcie i terapia dzieci z niepełnosprawnościami ( szkolenia z zakresu specyfiki zaburzeń rozwoju, komunikacji alternatywnej, poznawczo-behawioralnych metod terapeutycznych). Ukończyła Szkołę Trenerów Grup Wsparcia, organizowaną przez Fundację Sto Pociech. Jest w trakcie szkolenia II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie zainteresowania przechylają się w stronę wspierania całych rodzin, kontaktu z nastolatkami, pracy z grupą, choć nadal często i z przyjemnością pracuje z małymi dziećmi. W ramach współpracy z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną VIVO w Kobyłce prowadzi konsultacje indywidualne, zajęcia TUS oraz konsultacje diagnostyczne w zakresie rozwoju dzieci oraz trudności w uczeniu się. W swojej pracy szczególnie ceni sobie swoją otwartość na potrzeby i mocne strony drugiej osoby, dostrzeganie jej wysiłku i potencjału. Tym, czym może się dzielić, jest spokój, empatia i wrażliwość. W Czułej Przestrzeni prowadzi Grupy Wsparcia dla mam z małymi dziećmi, weekendowe warsztaty oraz udziela indywidualnego wsparcia psychologicznego.

Marta Krzysztoń – Ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, odbywając w trakcie nich staże i praktyki na Oddziale Psychiatrii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego „Wspólne Podwórko” oraz na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w Vertimedzie. W latach 2021-2023 pracowała z osobami uwikłanymi w przemoc w oparciu o terapię skoncentrowaną na rozwiązaniu (TSR) w ramach Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Aktualnie w obszarze jej fascynacji zawodowych jest praca z ciałem w psychoterapii traumy (szkolenia Sabiny Sadeckiej) oraz ogólnie pojęta psychotraumatologia.  W trakcie podyplomowych studiów z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. W Czułej Przestrzeni prowadzi Grupy Wsparcia dla mam z małymi dziećmi, Treningi Umiejętności Rodzicielskich oraz udziela indywidualnego wsparcia psychologicznego. 

Scroll to Top